Termin przyjazdu
Termin wyjazdu
Imię i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Szczawnica
LATO
Na przyjeżdżających do Szczawnicy czeka wiele atrakcji. Góry porośnięte lasami, z bogatą florą i fauną, zapraszają do wędrówek pieszych licznymi szlakami, przez najwyższe szczyty Pienin i Gorców. Niedaleko znajdują się rezerwaty przyrody: Wąwozu Homole, Białej Wody, Wysokich Skałek. Przyjazd do Szczawnicy daje doskonałą okazję do poznania uroków Pienińskiego Parku Narodowego, zwiedzenia przełomem Dunajca, którego końcowa stacja znajduje się w Szczawnicy.

ZIMA
Wraz z pierwszymi opadami śniegu Szczawnica przekształca się w centrum sportów zimowych. Na terenie miasta znajdują się wyciągi narciarskie oraz trasy zjazdowe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych amatorów białego szaleństwa. Z Palenicy wiedzie trasa narciarska, sztuczne dośnieżana, posiadająca homologację FIS, na której rozgrywane są zawody alpejskie. Na szczycie góry znajduje się rynna do halfpipe, która ściąga do Szczawnicy rzesze zwolenników snowboardu, jak również wyciąg Szafranówka dla mniej zaawansowanych narciarzy.
Dom wczasowy Chemik
WC Prysznic Telewizor WiFi Parking Restauracja Krzesełkowy wyciąg narciarski Orczykowy wyciąg narciarski Boisko do koszykówki Boisko do piłki nożnej Obsługa w języku niemieckim Obsługa w języku angielskim
Dom wczasowy Chemik położony jest w zacisznym, XIX wiecznym parku obok leczniczego źródła Wanda. Posiadamy własne ujęcie wody, która zadziwia turystów i przyjezdnych klarownością, czystością i bogatą zawartością pierwiastków leczniczych. Z pokojów rozpościera się widok na Pieniny i górę Palenicę. Posiadamy własną jadalnię z urokliwym kominkiem, w której podajemy posiłki z naszej wspaniałej, domowej kuchni.
Ponad obiektem, na zboczu góry Bryjarka, organizujemy imprezy plenerowe typu ogniska i biesiady góralskie — spotkania przy muzyce i śpiewie.
Położenie domu wczasowego w centrum Szczawnicy pozwala wszystkim kuracjuszom na łatwy dostęp do atrakcji miasta oraz usług leczniczych proponowanych przez Uzdrowisko Szczawnica.

Oferujemy:
  • pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnymi węzłami sanitarnymi, TV
  • pełne wyżywienie
  • dostęp do WiFi
  • sala klubowa (TV, ping-pong), taras widokowy
  • boisko do siatkówki
  • własne ujęcie wody
  • imprezy plenerowe typu ogniska i biesiady góralskie — spotkania przy muzyce i śpiewie